Pon - Pt - 8:00 - 18:00
ul. Krańcowa 2a66-100 Sulechów

O nas

Centrum Medyczne TOPMED Sulechów to nowopowstała, modernistyczna placówka medyczna. Jej położenie gwarantuje swobodny dostęp dla wszystkich mieszkańców Sulechowa, a także łatwy dojazd dla osób spoza miasta. Do Państwa dyspozycji oddajemy estetycznie urządzone gabinety lekarskie, komfortową poczekalnię i prężnie działającą rejestrację. Cała infrastruktura dostosowana jest do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych, a także rodziców z dziećmi.

W ofercie przychodni znajduje się:

W Centrum Medycznym TOPMED Sulechów oferujemy podstawową opiekę zdrowotną w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym, znakomicie wyposażonym laboratorium oraz strefą przyjazną dzieciom. Dbamy o to, aby nasi Pacjenci leczyli się w komfortowych warunkach i na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni lekarze, którzy wciąż dbają o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Troszczymy się o bezpieczeństwo i zdrowie Twoje oraz Twoich bliskich. Pragniemy, aby nasi Pacjenci dochodzili do pełni sił w zaciszu swojego domu, a nie w kolejkach na poczekalni. W związku z tym terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych.

Zapewniamy także możliwość skorzystania z prywatnych wizyt domowych lekarza rodzinnego, gdy zaistnieje taka potrzeba. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Medycznego TOPMED Sulechów oraz do skorzystania z naszych usług.