Punkt poboru wymazów przy Centrum Medycznym Topmed w Sulechowie

Lubuski NFZ uruchomił kolejny nowy punkt poboru testów pod kątem SARS-CoV-2 , który będzie czynny codziennie od piątku, 23 października w godz: 11-15

Dodatkowe informacje:

Osoby ze skierowaniem od lekarzy przyjmowane są bez rejestracji. Brak rejonizacji, zapraszamy wszystkich mieszkańców Sulechowa i okolic. Nasz wykwalifikowany personel dba o sprawną i szybką obsługę.

Telefoniczna rejestracja dotyczy tylko badań prywatnych. Obsługujemy Firmy, robimy grupowe wymazy dla pracowników, dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, wyniki są dostępne również w języku angielskim. Współpracujemy z wydolnym i rzetelnym laboratorium Genetycznym.

Informacji udzielamy pod nr tel. : 721 998 202 w godzinach 8-18.

Lokalizacja – ul. Krańcowa 1a, 66-100 Sulechów

( Od strony parkingu kościoła, w bramie naprzeciwko przystanku autobusowego )

Prosimy o stosowanie się do poleceń personelu oraz przestrzeganie zasady MASECZKA-DYSTANS i zachowanie należytego odstępu w kolejce oczekujących minimum 2 metry !

Centrum Medyczne Topmed tworzą lekarze, specjaliści i wykwalifikowany personel.

Słuchamy Państwa uważnie, rozumiemy Wasze problemy. Jesteśmy tu dla nas wszystkich. Świat stał się wystarczająco skomplikowany, my nie chcemy się do tego przykładać.

„Okazywanie wdzięczności jest miarą naszego człowieczeństwa”. – Jan Stępień

Nie oczekujemy wdzięczności za to, że robimy wszystko, co w naszej mocy, by każdemu, kto się do nas zgłosi udzielić należytej opieki medycznej.

Jesteśmy ludźmi takimi jak Wy, oczekujemy szacunku i wyrozumiałości. Dziękujemy 🙂