Wampirzy lifting stał się niezwykle popularnym zabiegiem medycyny estetycznej. Zasługę w tym mają nie tylko celebrytki, które chętnie go wykonują, ale przede wszystkim zadowalające efekty. Wszystko to dzięki wstrzykiwanemu osoczu bogatopłytkowemu, działającemu stymulująco na komórki skóry. Jak przebiega zabieg? Czy można się do niego przygotować? Ile utrzymuje się wampirzy lifting? Rozwiewamy te i inne wątpliwości!

1. Wampirzy lifting – jak się przygotować?
2. Ile utrzymuje się wampirzy lifting?
3. Jak często można robić wampirzy lifting?

Wampirzy lifting – jak się przygotować?

Terapia osoczem bogatopyłkowym jest zabiegiem regeneracyjnym, który wypełnia zmarszczki. Osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta. Obfituje w komórki i czynniki wzrostu, które stymulują inne komórki do podziału i przyspieszają odnowę biologiczną tkanek skóry. Następnie wstrzykuje się je pod skórę pacjentki. To doskonała alternatywa dla pań, które obawiają się wstrzykiwania nienaturalnych płynów (np. botoksu) czy operacji plastycznych, a chcą wyglądać pięknie, młodo i czuć się dobrze we własnej skórze.

By wykonać taki zabieg nie trzeba też długo czekać, gdyż nie wymaga on specjalnych przygotowań. Jeśli jesteś zainteresowany – medycyna estetyczna Sulechów jest do Twoich usług!

Wampirzy lifting jest dedykowany osobom, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. Nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta, choć istotne jest, aby pamiętać, by trzy dni przed wykonaniem zabiegu nie zażywać aspiryny ani innych leków, które wpływają na krzepliwość krwi. Jeśli pacjentem jest osoba ze skłonnością do powstawania siniaków, powinna na tydzień przed stosować krem z witaminą K w miejscach, które zostaną poddane zabiegowi.

Ile utrzymuje się wampirzy lifting?

Efekty wampirzego liftingu w dużej mierze zależą od predyspozycji osoby, która go wykonuje. Niemniej widoczne powinny być następujące zmiany:
• elastyczna i jędrna skóra,
• lepsze ukrwienie skóry,
• wygładzone zmarszczki i fałdy,
• redukcja przebarwień,
• efekt odmłodzenia skóry;
• wzmocnienie cebulek włosów.
Częstym pytaniem wśród pacjentów jest to, ile utrzymuje się wampirzy lifting. Otóż specjaliści zapewniają, że jest to okres około 6 miesięcy. Zdarza się jednak, że pacjenci cieszą się rezultatami znacznie dłużej, gdyż wiele zależy od kondycji skóry oraz sposobów pielęgnacji cery na co dzień.

Jak często można robić wampirzy lifting?

Optymalnym jest przeprowadzenie pełnej kuracji – zaleca się od 4 do 6 zabiegów co 3 tygodnie, a następnie 1 – 2 razy w roku dla podtrzymania efektów. Nie trzeba się jednak obawiać częstszych wizyt. W związku z tym, że metoda jest bezpieczna i w pełni biokompatybilna, a zatem bez wystąpienia ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych, można wykonywać go częściej i zgodnie z zapotrzebowaniem. W gabinecie medycyny estetycznej w Sulechowie otrzymasz wszelkie informacje na temat zabiegu liftingu wampierzego, a także kondycji Twojej skóry. Lekarz zdecyduje, jak często należy go wykonywać, aby efekty były dla Ciebie zadowalające.

Dzięki temu, że prawidłowo wykonany zabieg nie niesie ze sobą ryzyka żadnych niebezpiecznych powikłań, jest on uwielbiany przez pacjentów na całym świecie. Nie zastanawiaj się ile utrzymuje się wampirzy lifting ani jak często możesz go powtarzać – umów wizytę, a nasi eksperci udzielą wszelkich odpowiedzi i doradzą, uwzględniając Twoje zapotrzebowanie. Do zobaczenia w Centrum Medycznym TOPMED Sulechów!